Phoenix Contact
Produkt-Nr.:
1709456
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TERM BLOCK PLUG 8POS STR 2.5MM
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$3.4485
$3.4485
10
$3.2984
$32.984
50
$3.20872
$160.436
100
$2.998865
$299.8865
250
$2.758914
$689.7285
500
$2.549002
$1274.501
1000
$2.436532
$2436.532
2500
$2.34156
$5853.9
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | - |
| Positions Per Level | 8 |
| Number of Positions | 8 |
| Termination Style | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Color | White |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Header Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 6A |
| Contact Mating Finish | Tin |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 5 A |
| Series | COMBICON PTSM |
| Type | Plug, Male Pins |
| Voltage - UL | 150 V |
| Mfr | Phoenix Contact |
| Pitch | 0.098" (2.50mm) |
| Plug Wire Entry | 180° |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Voltage - IEC | 160 V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-0.5mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 20-26 AWG |