1.75RD6061T6511-10
Remington Industries
Produkt-Nr.:
1.75RD6061T6511-10
Beschreibung:
1.75RD6061T6511-10 1-3/4" DIAMET
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series -
Type Aluminum Round Rod
Specifications 1.750" Dia x 10.000" L (44.45mm x 254.00mm)