1808PC224KAT1A
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
1808PC224KAT1A
Hersteller:
KYOCERA AVX
Beschreibung:
CAP CER 0.22UF 250V X7R 1808
Auf Lager : 4855
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient X7R
Package / Case 1808 (4520 Metric)
Thickness (Max) 0.080" (2.03mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.22 µF