1812B684M251CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
1812B684M251CT
Beschreibung:
CAP CER 0.68UF 250V X7R 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.110" (2.80mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.68 µF