1812F104M251CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
1812F104M251CT
Beschreibung:
CAP CER 0.1UF 250V Y5V 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.053" (1.35mm)
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.1 µF