1812F333M201CT
Walsin Technology Corporation
Produkt-Nr.:
1812F333M201CT
Beschreibung:
CAP CER 0.033UF 200V Y5V 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 200V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient Y5V (F)
Product Status Active
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) -
Mfr Walsin Technology Corporation
Capacitance 0.033 µF