1812L075/33DR
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
1812L075/33DR
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
PTC RESET FUSE 33V 750MA 1812
Auf Lager : 22651
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Voltage - Max 33V
Current - Hold (Ih) (Max) 750 mA
Height - Seated (Max) -
Approval Agency cURus, TUV
Current - Max 20 A
Lead Spacing -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm)
Product Status Active
Ratings -
Resistance - Post Trip (R1) (Max) 400 mOhms
Series POLY-FUSE®, 1812L
Type Polymeric
Package / Case 1812 (4532 Metric), Concave
Thickness (Max) 0.061" (1.55mm)
Resistance - Initial (Ri) (Min) 110 mOhms
Mfr Littelfuse Inc.
Current - Trip (It) 1.5 A