1812PC334KAT1A
KYOCERA AVX
Produkt-Nr.:
1812PC334KAT1A
Beschreibung:
CAP CER 0.33UF 250V X7R 1812
Auf Lager : 28
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient X7R
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.079" (2.00mm)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 0.33 µF