1812R-823F
API Delevan Inc.
Produkt-Nr.:
1812R-823F
Beschreibung:
FIXED IND 82UH 169MA 7 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.5 MHz
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz
Height - Seated (Max) 0.190" (4.83mm)
Tolerance ±1%
Current Rating (Amps) 169 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 7Ohm Max
Inductance 82 µH
Package / Case 2-SMD
Frequency - Self Resonant 8MHz