1825J2K00100KCR
Knowles Syfer
Produkt-Nr.:
1825J2K00100KCR
Hersteller:
Knowles Syfer
Beschreibung:
CAP CER 10PF 2KV C0G/NP0 1825
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 2000V (2kV)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0 (1B)
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.098" (2.50mm)
Mfr Knowles Syfer
Capacitance 10 pF