18CUC82WA
Siemens
Produkt-Nr.:
18CUC82WA
Hersteller:
Siemens
Beschreibung:
STARTER,COMBO SZ0,3-12AMPS,N4SS,
Benutzer handbuch
Operating Temperature -20°C ~ 40°C
Current - Output 18A
Voltage - Load 600V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series -
Type Module
Wattage - Load 3730 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 110 ~ 240VAC