Zuhause / Oscillators / 18QHTF22-50.0047-PD
minImg
18QHTF22-50.0047-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
18QHTF22-50.0047-PD
Beschreibung:
50.0047 MHz XO 1.8V 2.5X2.0MM PD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 24mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 18QHTF22
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 50.0047 MHz