Zuhause / Oscillators / 18QHTF32-120.237-OE
minImg
18QHTF32-120.237-OE
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
18QHTF32-120.237-OE
Beschreibung:
120.237 MHz XO 1.8V 3.2X2.5MM OE
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 28mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 18QHTF32
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 120.237 MHz