Zuhause / Oscillators / 18QHTF53-16.348-PD
minImg
18QHTF53-16.348-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
18QHTF53-16.348-PD
Beschreibung:
16.348 MHz XO 1.8V 5.0X3.2 MM PD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 18QHTF53
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 16.348 MHz