Rosenberger
Produkt-Nr.:
18S143-40ML5
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
MINI SMP STRAIGHT PLUG PCB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$11.9035
$11.9035
10
$10.5526
$105.526
25
$10.14676
$253.669
50
$9.74092
$487.046
100
$9.199705
$919.9705
250
$8.387968
$2096.992
500
$7.846791
$3923.3955
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polyetheretherketone (PEEK) |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 100 |
| Voltage Rating | 325 V |
| Product Status | Active |
| Number of Ports | 1 |
| Mfr | Rosenberger |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Features | Smooth Bore |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | - |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | SMP, Mini |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 65 GHz |
| Base Product Number | 18S143 |