18STRGRAUL14261000
Remington Industries
Produkt-Nr.:
18STRGRAUL14261000
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 18AWG GRY 1000'
Auf Lager : 50
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings -
Series GPT
Length 1000.0' (304.8m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 16/30
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Gray
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.092" (2.34mm)