18STRREDTXL500
Remington Industries
Produkt-Nr.:
18STRREDTXL500
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 18AWG 60V RED 500'
Auf Lager : 46
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Series TXL
Length 500.0' (152.4m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 16/30
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Red
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.082" (2.08mm)