18UL1007TPCGRA25
Remington Industries
Produkt-Nr.:
18UL1007TPCGRA25
Beschreibung:
#18 UL1007 300V TOPCOAT GRA 25'
Auf Lager : 50
Benutzer handbuch
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.015" (0.38mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings UL Style 1007
Series -
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 300V
Jacket Color Gray
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.079" (2.01mm)