18UL1061STRBLU100
Remington Industries
Produkt-Nr.:
18UL1061STRBLU100
Beschreibung:
#18 UL1061 300V WIRE BLU 100'
Auf Lager : 50
Benutzer handbuch
Operating Temperature 80°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.010" (0.25mm)
Product Status Active
Wire Gauge 18 AWG
Ratings UL Style 1061
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 300V
Jacket Color Blue
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.068" (1.73mm)