19-I100N-C
Qualtek
Produkt-Nr.:
19-I100N-C
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE RELEASABL NAT 40LB 3.93"
Benutzer handbuch
Tensile Strength 40 lbs (18.14 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 19
Wire/Cable Tie Type Standard, Releasable
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 0.328' (100.00mm, 3.93")
Package Bulk
Width 0.141" (3.58mm)
Length - Approximate 4"
Bundle Diameter 0.89" (22.60mm)