HARTING
Produkt-Nr.:
19400160414
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN HOOD TOP ENTRY SZ16B M40
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$88.3595
$88.3595
10
$81.0825
$810.825
25
$77.96422
$1949.1055
50
$75.3654
$3768.27
100
$71.20725
$7120.725
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Housing Finish | Powder Coated |
| Ingress Protection | IP65/IP68/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Housing Material | Aluminum, Die Cast |
| Size | 16B |
| Thread Size | M40 |
| Size / Dimension | 6.496" L x 2.283" W x 4.350" H (165.00mm x 58.00mm x 110.50mm) |
| Product Status | Active |
| Lock Location | Screw Locks on Hood |
| Series | Han® HPR |
| Mfr | HARTING |
| Connector Type | Hood |
| Housing Color | Black |
| Style | Top Entry |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 19400160 |