1EZ200D5-TP
Micro Commercial Co
Produkt-Nr.:
1EZ200D5-TP
Benutzer handbuch
Operating Temperature 150°C (TJ)
Tolerance -
Supplier Device Package DO-41
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 152 V
Series -
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Power - Max 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1.2 V @ 200 mA
Mfr Micro Commercial Co
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 200 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 1900 Ohms