1N4753A-T50A
Fairchild Semiconductor
Produkt-Nr.:
1N4753A-T50A
Beschreibung:
DIODE ZENER 36V 1W DO41
Auf Lager : 69000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 9366
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 200°C
Tolerance ±5%
Supplier Device Package DO-204AL (DO-41)
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 27.4 V
Series -
Package / Case DO-204AL, DO-41, Axial
Power - Max 1 W
Mfr Fairchild Semiconductor
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V
Package Bulk
Impedance (Max) (Zzt) 50 Ohms