1SMB18AT3G
onsemi
Produkt-Nr.:
1SMB18AT3G
Hersteller:
onsemi
Paket:
SMB
Beschreibung:
600 W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS
Auf Lager : 79602
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1664
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 20.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency 870pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 20V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 600W
Product Status Active
Supplier Device Package SMB
Series SMB
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 29.2V
Package / Case DO-214AA, SMB
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 18V