TE Connectivity ENTRELEC
Produkt-Nr.:
1SNK508311R0000
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TEST AND MEASUREMENT TB
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$9.804
$9.804
10
$8.6279
$86.279
25
$8.13732
$203.433
50
$7.74535
$387.2675
100
$7.598195
$759.8195
250
$6.617814
$1654.4535
500
$6.372714
$3186.357
1000
$6.127604
$6127.604
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Number of Positions | 2 |
| Stripping Length | 13mm |
| Termination Style | Screw |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Terminal - Width | 8.0mm |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Current - IEC | 50 A |
| Number of Levels | 1 |
| Current - UL | 53 A |
| Series | SNK, ZS |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Slide |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | TE Connectivity ENTRELEC |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA), Nylon |
| Package | Box |
| Voltage - IEC | 630V |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.5-10mm² |
| Wire Gauge or Range - AWG | 6-24 AWG |
| Base Product Number | 1SNK |