20-S200N-C
Qualtek
Produkt-Nr.:
20-S200N-C
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE RELEASABL NAT 50LB 7.87"
Benutzer handbuch
Tensile Strength 50 lbs (22.68 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Natural
Material Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 20
Wire/Cable Tie Type Standard, Releasable
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 0.656' (200.00mm, 7.87")
Package Bulk
Width 0.300" (7.62mm)
Length - Approximate 7.75"
Bundle Diameter 2.19" (55.63mm)