2009R1C5.5W
Littelfuse Inc.
Produkt-Nr.:
2009R1C5.5W
Hersteller:
Littelfuse Inc.
Beschreibung:
FUSE CARTRIDGE 200A 5.5KVAC
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Applications Motor Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 200A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 80kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 3.000" Dia x 15.875" L (76.20mm x 403.23mm)