200B104KT50XT1K
American Technical Ceramics
Produkt-Nr.:
200B104KT50XT1K
Beschreibung:
CAP CER 0.1UF 50V BX 1111
Auf Lager : 9111
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Bypass, Decoupling
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Temperature Coefficient BX
Product Status Active
Ratings -
Series ATC 200B
Package / Case 1111 (2828 Metric)
Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)
Mfr American Technical Ceramics
Capacitance 0.1 µF