200W542-25-0
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Produkt-Nr.:
200W542-25-0
Beschreibung:
MOLDED PARTS
Benutzer handbuch
Series -
For Use With/Related Products Cables and Connectors
Mfr TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Features Diameter - 0.79" (20.00mm)
Material Elastomer
Accessory Type Connector Ring
Package Bulk
Product Status Active
Base Product Number 200W