20STRBLATXL100
Remington Industries
Produkt-Nr.:
20STRBLATXL100
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 20AWG BLACK 100'
Auf Lager : 44
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 125°C
Cable Type Hook-Up, Automotive
Jacket (Insulation) Material Polyethylene (XLPE)
Product Status Active
Wire Gauge 20 AWG
Series TXL
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 60V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 7/28
Conductor Material Copper, Bare
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Black
Package Box
Jacket (Insulation) Diameter 0.070" (1.78mm)