2122-DKF-0012
Cinch Connectivity Solutions Semflex
Produkt-Nr.:
2122-DKF-0012
Beschreibung:
CBL ASSY SMA PLUG TO PLUG 12"
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Cable Type HP 190S
1st Connector SMA Plug
2nd Contact Gender Male
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector SMA Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature -
Product Status Active
2nd Connector Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Series DKF
Length 12.00" (304.80mm)
Mfr Cinch Connectivity Solutions Semflex
1st Contact Gender Male
1st Connector Mounting Feature -
Style SMA to SMA
Features Shielded
Package Bulk
Frequency - Max 26 GHz