2191QL1-12V
Visual Communications Company - VCC
Produkt-Nr.:
2191QL1-12V
Beschreibung:
LED IND LIGHT 12V RED
Benutzer handbuch
Lens Transparency -
Ingress Protection -
Termination Style Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Viewing Angle -
Panel Cutout Dimensions 0.31" (7.87mm)
Millicandela Rating -
Product Status Obsolete
Lamp Color Red
Ratings -
Lens Style Round with Flat Top
Series 2191QL
Type LED
Voltage 12V