21B03-BFA000543N
Orbel Corporation
Produkt-Nr.:
21B03-BFA000543N
Hersteller:
Orbel Corporation
Beschreibung:
FINGER STOCK BECU SLOT-MOUNT 0.1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series Slot Mount
Type Fingerstock
Length 0.543" (13.79mm)
Shelf Life Start -
Mfr Orbel Corporation
Plating Unplated
Height 0.110" (2.79mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method Slot
Width 0.320" (8.13mm)