22-S150B-C
Qualtek
Produkt-Nr.:
22-S150B-C
Hersteller:
Qualtek
Beschreibung:
CBL TIE LOCKING SIL 200LBS 5.91"
Benutzer handbuch
Tensile Strength 200 lbs (90.72 kg)
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Silver
Material Stainless Steel 316
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Obsolete
Series 22
Wire/Cable Tie Type Standard, Locking
Shelf Life Start -
Mfr Qualtek
Features -
Shelf Life -
Length - Actual 0.492' (150.00mm, 5.91")
Package Bulk
Width 0.181" (4.60mm)
Length - Approximate 6"
Bundle Diameter 1.81" (46.00mm)