22400-4-SB
O.C. White Co.
Produkt-Nr.:
22400-4-SB
Hersteller:
O.C. White Co.
Beschreibung:
LAMP MAGNIFIER 4 DIOPTER CLAMP
Benutzer handbuch
Color Blue
Mounting Type Edge Clamp
Product Status Active
Lens Style/Size 4 Diopter (2x), 5.00" (127.00mm) Diameter
Series Green-Lite®
Cord Length -
Bulb LED, White
Voltage 100 ~ 240V
Mfr O.C. White Co.
Lamp/Magnifier Type Lamp, Magnifier
Package Bulk
Arm 43.00" (1092.2mm)