224MWR630K
Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Produkt-Nr.:
224MWR630K
Beschreibung:
CAP FILM 0.22UF 10% 630VDC AXIAL
Auf Lager : 149
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Dielectric Material Polyester, Metallized
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Termination PC Pins
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.492" Dia x 1.063" L (12.50mm x 27.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series MWR
Voltage Rating - DC 630V
Package / Case Axial
Voltage Rating - AC 220V
Mfr Cornell Dubilier / Illinois Capacitor
Capacitance 0.22 µF