22N28-213E.286
Portescap
Produkt-Nr.:
22N28-213E.286
Hersteller:
Portescap
Beschreibung:
STANDARD MOTOR 10000 RPM 9V
Auf Lager : 82
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Torque - Rated (oz-in / mNm) 1.062 / 7.5
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Diameter - Shaft 0.059" (1.50mm)
Termination Style Solder Tab
Approval Agency -
Encoder Type -
Voltage - Rated 9VDC
Size / Dimension Round - 0.866" Dia (22.00mm)
Product Status Active
Mounting Hole Spacing 0.472" (12.00mm)
Weight 0.117 lb (53.07 g)
Length - Shaft and Bearing 0.295" (7.50mm)
RPM 10000 RPM
Function Standard
Series 22N28
Type DC Motor
Power - Rated 3.8W