22UL1007STRVIO250
Remington Industries
Produkt-Nr.:
22UL1007STRVIO250
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 22AWG VIO 250'
Auf Lager : 37
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.016" (0.41mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings UL Style 1007
Series -
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 300V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 7/30
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Violet
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.062" (1.57mm)