24FDMSJ20
Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
24FDMSJ20
Beschreibung:
FUSE CRTRDG 20A 24KVAC FUSE LINK
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Melting I²t 1600
Applications -
Response Time -
DC Cold Resistance 82.2 mOhms
Approval Agency VDE
Current Rating (Amps) 20A
Fuse Type Cartridge
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 2.000" Dia x 17.402" L (50.80mm x 442.00mm)