24PTFESTRVIO250
Remington Industries
Produkt-Nr.:
24PTFESTRVIO250
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 24AWG VIOLET 250'
Auf Lager : 50
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 200°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness -
Jacket (Insulation) Material Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings -
Series -
Length 250.0' (76.2m)
Voltage 600V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 19/36
Conductor Material Copper, Silver Coated
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Violet
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.045" (1.14mm)