24UL1015STRVIO
Remington Industries
Produkt-Nr.:
24UL1015STRVIO
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 24AWG VIOLET 100'
Auf Lager : 48
Benutzer handbuch
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.030" (0.76mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 24 AWG
Ratings UL Style 1015
Series -
Length 100.0' (30.5m)
Voltage 600V
Jacket Color Violet
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.088" (2.24mm)