Zuhause / Fixed Inductors / 252012CDMCDDS-R47MC
minImg
252012CDMCDDS-R47MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
252012CDMCDDS-R47MC
Paket:
1008
Beschreibung:
FIXED IND 470NH 6.1A 21 MOHM SMD
Auf Lager : 139702
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 6.2A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1008
Ratings -
DC Resistance (DCR) 21mOhm Max
Inductance 470 nH