25PR100KLF
TT Electronics/BI
Produkt-Nr.:
25PR100KLF
Hersteller:
TT Electronics/BI
Beschreibung:
TRIMMER 100K OHM 0.5W PC PIN TOP
Auf Lager : 2818
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Square - 0.270" x 0.270" Face (6.86mm x 6.86mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 100 kOhms
Series 25
Power (Watts) 0.5W, 1/2W