25RXR10KLF
TT Electronics/BI
Produkt-Nr.:
25RXR10KLF
Hersteller:
TT Electronics/BI
Beschreibung:
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Benutzer handbuch
Termination Style PC Pins
Tolerance ±10%
Number of Turns 1
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series 25
Power (Watts) 0.5W, 1/2W