25SST120
Sensata-Crydom
Produkt-Nr.:
25SST120
Hersteller:
Sensata-Crydom
Beschreibung:
SSR RELAY SPST-NO 25A 90-140V
Benutzer handbuch
Load Current 25 A
Termination Style Quick Connect - 0.187"/0.250"
Output Type AC
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 90 V ~ 140 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series SST
Package / Case Hockey Puck
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 3.5 ~ 10VDC