26STRORGMILW25
Remington Industries
Produkt-Nr.:
26STRORGMILW25
Beschreibung:
HOOK-UP STRND 26AWG ORANGE 25'
Auf Lager : 44
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature 105°C
Cable Type Hook-Up
Jacket (Insulation) Thickness 0.011" (0.28mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Active
Wire Gauge 26 AWG
Ratings -
Series MIL-W-16878
Length 25.00' (7.62m)
Voltage 600V
Mfr Remington Industries
Conductor Strand 7/34
Conductor Material Copper, Tinned
Features Abrasion Resistant, Chemical Resistant, Oil Resistant, Solvent Resistant
Jacket Color Orange
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.061" (1.55mm)