Zuhause / Rivets / 27KY2190093
minImg
27KY2190093
Essentra Components
Produkt-Nr.:
27KY2190093
Beschreibung:
NATURAL NYLON 6/6 KEY-HOLE RIVET
Auf Lager : 3949
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Head Diameter 0.343" (8.71mm)
Color Natural
Rivet Length -
Material Nylon
Product Status Active
Rivet Diameter -
Series MicroPlastics, KY
Type Mounting Button
Head Height -
Grip Range 0.093" (2.36mm)
Mfr Essentra Components
Features -
Hole Diameter 0.219" (5.56mm)