Zuhause / Rivets / 27KY2500500
minImg
27KY2500500
Essentra Components
Produkt-Nr.:
27KY2500500
Beschreibung:
NATURAL NYLON 6/6 KEY-HOLE RIVET
Auf Lager : 943
Benutzer handbuch
Head Diameter 0.500" (12.70mm) 1/2"
Features -
Hole Diameter 0.250" (6.35mm) 1/4"