Zuhause / Rivets / 27MRM060030
minImg
27MRM060030
Essentra Components
Produkt-Nr.:
27MRM060030
Beschreibung:
MALE MINI RIVET, .063 HOLE, .030
Benutzer handbuch
Head Diameter 0.250" (6.35mm) 1/4"
Color Natural
Rivet Length -
Material Nylon
Product Status Active
Rivet Diameter 0.060" (1.52mm)
Series MicroPlastics, MR
Type Barbed Fastener
Head Height 0.050" (1.27mm)
Grip Range 0.030" (0.76mm)