Zuhause / Rivets / 27QB625750B
minImg
27QB625750B
Essentra Components
Produkt-Nr.:
27QB625750B
Beschreibung:
SNAP TOGETHER RATCHET RIVET, BLA
Auf Lager : 4650
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Head Diameter 0.625" (15.88mm)
Color Black
Rivet Length 0.500" (12.70mm) 1/2"
Material Nylon
Product Status Active
Rivet Diameter -
Series MicroPlastics, QB
Type Barbed Fastener (2 Piece)
Head Height -
Grip Range 0.500" ~ 0.812" (12.70mm ~ 20.63mm)
Mfr Essentra Components
Features -
Hole Diameter 0.250" (6.35mm) 1/4"